Ohjauspalvelut - Savas

Ohjauspalvelut

Ohjauspalvelut

Savaksen ohjauspalvelut tarjoavat laadukasta ohjausta ja tukea monipuolisesti erilasiin elämäntilanteisiin. Yksilöllinen ja asiakaslähtöinen ohjaus mahdollistaa. Tutustu palveluihimme ja löydä juuri sinulle sopiva tuki.

Miksi valita Savaksen ohjauspalvelut?

  • Kokenut ja ammattitaitoinen ohjaustiimimme
  • Yksilöllinen lähestymistapa jokaiseen asiakkaaseen
  • Monipuoliset palvelut eri elämäntilanteisiin
  • Asiakaslähtöinen ja luottamuksellinen ilmapiiri

Ota ensimmäinen askel kohti parempaa tulevaisuutta ja ota yhteyttä meihin tänään. Savaksen ohjauspalvelut ovat täällä sinua varten!

 

Koulutus- ja ohjauspalveluiden esite
IMG-20240115-WA0054-e1705651801278

Ohjauspalvelut Kuopion seutu

Hanna Elfving

Oma väylä -kuntoutus

hanna.elfving@savas.fi

Essi Korhonen

Kommunikaatio-ohjaus

essi.korhonen@savas.fi

Ohjauspalvelut Iisalmen seutu

Petri Rytkönen

Autismikuntoutusohjaus, Autismikonsultaatio, Neuropsykiatrinen valmennus, Arjen tukiohjaus, Tukikeskustelut

petri.rytkonen@savas.fi

Kaisa Syvävirta

Autismikuntoutusohjaus, Autismikonsultaatio, Neuropsykiatrinen valmennus, Arjen tukiohjaus, Tukikeskustelut, Toimintakykyarviointi (AAPEP ja TTAP), Oma väylä -kuntoutus

kaisa.syvavirta@savas.fi

Ohjauspalvelut Mikkelin seutu

Mari Heikkinen

Neuropsykiatrinen valmennus, Arjen tukiohjaus, Tukikeskustelut, Aistiohjaus

mari.heikkinen@savas.fi

Katja Kirjalainen

Neuropsykiatrinen valmennus, Kommunikaatio-ohjaus, Oma väylä -kuntoutus

041 730 3434 katja.kirjalainen@savas.fi

Minna Paavilainen

Autismikuntoutusohjaus, Autismikonsultaatio, Neuropsykiatrinen valmennus, Arjen tukiohjaus, Tukikeskustelut, Aistiohjaus, Toimintakykyarviointi (AAPEP ja TTAP)

minna.paavilainen@savas.fi

Päivi Timonen

Autismikuntoutusohjaus, Autismikonsultaatio, Neuropsykiatrinen valmennus, Arjen tukiohjaus, Tukikeskustelut, Aistiohjaus, Toimintakykyarviointi (AAPEP ja TTAP)

päivi.timonen@savas.fi

Virpi Turpeinen

Neuropsykiatrinen valmennus

virpi.turpeinen@savas.fi

Niina Vuorio

Autismikuntoutusohjaus, Autismikonsultaatio, Neuropsykiatrinen valmennus, Arjen tukiohjaus, Tukikeskustelut, Aistiohjaus

niina.vuorio@savas.fi

Ota yhteyttä:

Katja Kirjalainen
Koulutus- ja ohjauspalvelukoordinaattori
041 730 3434
katja.kirjalainen@savas.fi

savas_akatemia_logo_nelio
Usein kysyttyä -sivulle ›